Nu zoek ik daar een chassis bij en dacht aan deze : Injora 313 Mm 12.3 "Wielbasis Gemonteerd Frame Chassis Voor 1/10 Rc Crawler Auto SCX10 SCX10 Ii 90046 90047 (beide items op AliAexpress site te bewonderen).
Dat chassis is nog niet 100% wat ik wil maar die kan ik later altijd nog aanpassen met betere/metalen onderdelen zoals de assen en tussenbak. Maar is dat chassis een goede keus? Diflocks, m.n. achter, zijn toch wel 'lekker' nml en kan dat later alsnog worden gebouwd. Of toch beter zoiets als dit : 313Mm Wielbasis 4WD Rock Off-Road Gemonteerd Alle Metal Chassis Set Voor 1/10 Rc Crawler Auto Vrachtwagen SCX10.
En ik weet wel : alle waar is naar z'n geld maar ik kan niet alles betalen wat er aan moois te koop is..........Er zit toch wel ergens een grens (heb nog meer hobbys nml).
Of toch gewoon een Traxxas Defender? Maar ja, die heeft bijna iedereen al
